گیم شات : تریلر و پوستر جدید فیلم Fantastic Beast منتشر شد

چهارشنبه 24 شهریور 1395 09:14 ب.ظ

 

با پوستر و تریلر جدید فیلم Fantastic Beasts همراه باشید

 • با پوستر و تریلر جدید فیلم Fantastic Beasts همراه باشید

  جوری به دنیا خیره شده است که انگار توسط همه مورد آزار قرار گرفته و یا از قطار ساعت 7:16 به بروکلین جا مانده و یا در حال افراطی عمل کردن در سرگرمی جدید خود، یعنی تماشای قطار است؛ خانم‌ها و آقایان، این شما و این جدیدترین پوستر منتشر شده از Eddie Redmayne با شخصیت Newt Scamander در فیلم Fantastic Beasts And Where To Find Them.

  J.K. Rowling با توسعه دنیای Harry Potter همراه با حفاری در اسپین آف در کتاب مقدس سازه‌های بسیار جادویی را برای افرادی که دنبال کننده مجله‌های مختلف هستند، ساخته است. در این سازه‌ها (مجله و تصاویر جدید منتشر شده) فیلم Fantastic Beasts باری دیگر نشان دهنده‌ی تصاویری از بازیگران کلیدی و اصلی است که اینبار علاوه بر بازیگران با تصاویری از آقای David Yates (کارگردان این فیلم) و خود Rowling (اینبار Rowling به عنوان نویسنده انتخاب شده) نیز همراه هستیم.

  سفرهای Newt در ۷۰ سال قبل از حمله‌ی Harry به Voldemort در سال ۱۹۲۶ ثبت شده و اکثر مواقع او در شهر نیویورک قرار دارد. شهری که به زودی توسط حشره‌هایی که درون کیف بدون تَه خود حمل می‌کند، غارت خواهد شد.

  این موضوع با حقیقت یکی از دیوانگاه آمریکا با نام No-Maj یاری نمی‌شود تا زمانی که او همراه با آتش مشکوکی که توسط نیروهای سیاه در حال تعقیب است. بازی در این نقش برای عهده‌ی  Colin Farrell به عنوان یک محقق با نام Percival Graves قرار دارد.

  از دیگر بازیگرانی که همراه Redmayne و  Farrell حضور دارند می‌توان به  Katherine Waterston ،Samantha Morton، Carmen Ejogo، Alison Sudol, Dan Fogler Ron Perlman و Jon Voight اشاره کرد. همچنین اعلام شده است که این هفته اطلاعات تازه‌ای در مورد حوادث درون VidCon به انتشار می‌رسد. در زیر می‌توانید جدیدترین پوستر منتشر شده از فیلم Fantastic Beasts And Where To Find Them را مشاهده کنید.

  Fantastic Beasts

  Fantastic Beasts And Where To Find Them

  فیلم Fantastic Beasts در تاریخ ۱۸ نوامبر سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد. تا ۱۸ نوامبر امسال می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از این فیلم را نیز تماشا فرمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از این فیلم میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

  دانلود تریلر

  به نظر شما آیا فیلم Fantastic Beasts And Where To Find Them می‌تواند در ۱۸ نوامبر فیلم موفقی باشد؟


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic